The Grisha: Shadow and Bone : Book 1 Bardugo Leigh

The Grisha: Shadow and Bone : Book 1

Akční nabídka
Novinka
Množství skladem: 1
Ušetříte:40% (96,- Kč)
Cena239,- Kč 143,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu
The Grisha: Shadow and Bone : Book 1 Bardugo Leigh *** *The Grishaverse will be coming to Netflix soon with Shadow and Bone, an original series!* Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning...

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 3 prac. dnů.

100% zboží ihned skladem.

Doprava zdarma při nákupu nad 1000kč.

Knihy z vykoupeného knihkupectví