Neohodnoceno

I´ll Give You the Sun

From the critically acclaimed author of The Sky Is Every-where.
Skladem (1 ks)
Kód: 1231
239 Kč –41 % 142 Kč
Kategorie: Angličtina
Hmotnost: 1 kg
large 64 (6)
239 Kč –41 %
Doprava od 45,-kč
Doprava od 45,-kč
Zásilkovna
Nejlevnější knihy na trhu
Nejlevnější knihy na trhu
Obratové slevy
Obratové slevy
10% od 899,-kč * 15% od 1499,-kč * 20% od 1999kč

I´ll Give You the Sun
|n|Autor: Nelsonová Jandy
|n|Nakl. značka: Warner Books
|n|Počet stran: 432
|n|Typ, vazba: Kniha, paperback
|n|Rok vydání: 2015
|n|Jazyk: anglicky
|n|Pořadí vydání: 1.
|n|
|n|Rozměr: 129 x 198 x 31 mm
|n|Hmotnost: 409 g
|n|ISBN: 978-1-4063-2649-9
|n|EAN: 9781406326499
|n|
|n|
|n|From the critically acclaimed author of The Sky Is Every-where, a radiant novel that will leave you laughing and crying - all at once. For fans of John Green, Gayle Forman
and Lauren Oliver.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení