Neohodnoceno

The Fire Witness

The Fire Witness Kepler Lars
Skladem (2 ks)
Kód: 415
269 Kč –40 % 161 Kč
Kategorie: Angličtina
Hmotnost: 1 kg
The Fire Witness
269 Kč –40 %
Doprava od 45,-kč
Doprava od 45,-kč
Zásilkovna
Nejlevnější knihy na trhu
Nejlevnější knihy na trhu
Obratové slevy
Obratové slevy
10% od 899,-kč * 15% od 1499,-kč * 20% od 1999kč
The Fire Witness Kepler Lars *** The third gripping thriller in Lars Kepler&apos¡s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.|n||n|ONE GIRL IS DEAD|n|At a home for troubled girls, a young girl has been brutally murdered during the night. Her body is found arranged in bed with her hands...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení