Neohodnoceno

The Hypnotist

The Hypnotist Kepler Lars
Skladem (1 ks)
Kód: 447
239 Kč –40 % 143 Kč
Kategorie: Angličtina
Hmotnost: 1 kg
The Hypnotist
239 Kč –40 %
Doprava od 45,-kč
Doprava od 45,-kč
Zásilkovna
Nejlevnější knihy na trhu
Nejlevnější knihy na trhu
Obratové slevy
Obratové slevy
10% od 899,-kč * 15% od 1499,-kč * 20% od 1999kč
The Hypnotist Kepler Lars *** HE WILL TRAP YOU IN A WORLD OF TERROR|n||n|The groundbreaking first novel in the bestselling Joona Linna thriller series. Perfect for fans of Jo Nesbo.|n||n|A TRAUMATISED WITNESS|n|Karolinska Hospital, Stockholm. Detective Inspector Joona Linna is faced with a boy who witnessed the gruesome murder of...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení