Neohodnoceno

The Rabbit Hunter

The Rabbit Hunter Kepler Lars
Skladem (1 ks)
Kód: 488
299 Kč –40 % 179 Kč
Kategorie: Angličtina
Hmotnost: 1 kg
The Rabbit Hunter
299 Kč –40 %
Doprava od 45,-kč
Doprava od 45,-kč
Zásilkovna
Nejlevnější knihy na trhu
Nejlevnější knihy na trhu
Obratové slevy
Obratové slevy
10% od 899,-kč * 15% od 1499,-kč * 20% od 1999kč
The Rabbit Hunter Kepler Lars *** The sixth gripping thriller in Lars Kepler&apos¡s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo. There&apos¡s a face at the window.A stranger wearing a mask stands in the shadow of a garden. He&apos¡s watching his first victim through the window. He will kill him slowly,...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení