Neohodnoceno

Vdovin dům

Lord regent Geder Palliako vede svůj národ za pomocí kněží pavoučí bohyně od vítězství k vítězství. Sebevětší moc však nemůže napravit škody, které na jeho srdci napáchala jediná žena. Ve víru násilí a zmaru, které jeho válka rozpoutala, učiní Geder cokoliv, aby si získal opět její lásku… nebo ji zničil!
Skladem (2 ks)
Kód: 1265
399 Kč –75 % 99 Kč
Kategorie: Fantasy
Hmotnost: 1 kg
large 69
399 Kč –75 %
Doprava od 45,-kč
Doprava od 45,-kč
Zásilkovna
Nejlevnější knihy na trhu
Nejlevnější knihy na trhu

Vdovin dům

Autor: Daniel Abraham ¡

Překladatel: Daniela Orlando


Nakl. značka: Laser

Série: Mince a dýka (4.díl)

Počet stran: 400

Typ, vazba: Kniha, pevná

Rok vydání: 2019

Jazyk: česky

Pořadí vydání: 1.

Rozměr: 154 x 213 x 32 mm

Hmotnost: 537 g

ISBN: 978-80-7617-224-1

EAN: 9788076172241


Ukázka knihy ZDELord regent Geder Palliako vede svůj národ za pomocí kněží pavoučí bohyně od vítězství k vítězství. Sebevětší moc však nemůže napravit škody, které na jeho srdci napáchala jediná žena. Ve víru násilí a zmaru, které jeho válka rozpoutala, učiní Geder cokoliv, aby si získal opět její lásku… nebo ji zničil!


Clara Kalliamová, manželka popraveného zrádce, zůstává věrná svým ideálům, rozpolcena mezi ženou, jíž byla, a žena, jíž je. Její synové bojují na obou stranách konfliktu, neexistuje možnost vyváznout beze ztrát. Clara však ví, že se může stále rozhodnout alespoň o tom, kdy a jak padne ona i její dům.


A mezitím v Porte Oliva odhalují bankéřka Cithrin bel Sarcour a kapitán Marcus Wester strašlivou pravdu o pádu dračí říše před tisíci lety. Pravdu, která otřese samotnými základy jejich světa a reality.


Čtvrtý díl pentalogie.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: